Czerwiec 4, 2017

Ortopeda Traumatolog

Ortopeda Traumatolog – konsultacje


OFERTA – KLIKNIJ

Piotr Michniowski

Szanowni Państwo,

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1998-2004), specjalistą w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Po ukończeniu studiów wyjechałem na Warmię, by w prężnym Oddziale Ortopedyczno-Urazowym w Biskupcu mieć niemal nieograniczony dostęp do sali operacyjnej oraz uczyć się całościowego podejścia do problemów pacjenta. W kręgu moich zainteresowań leżą głównie techniki artroskopowe; aktywnie współpracuję z Kliniką Sw. Łukasza w Bielsku-Białej, nieustannie doskonaląc się w artroskopii barku i kolana. Przez ostatnie kilkanaście lat prowadziłem również Poradnię Preluksacyjną, regularnie wykonując badania USG bioderek dziecięcych oraz lecząc dysplazję biodra u niemowląt.

Od września 2016 r. mieszkam w Gdyni,  starając się służyć moim pacjentom zdobytą wiedzą i doświadczeniem, wprowadzając nowoczesne metody leczenia stawu kolanowego i ramiennego oraz wykonując badania USG dziecięcego biodra.

Posiadam aktywną licencję i rejestrację w IMC w Irlandii i płynną znajomość języka angielskiego.

OFERTA – KLIKNIJ

 

 lek.med. Andrzej Madej – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Oprócz wizyt komercyjnych konsultuje również pacjentów grupy Luxmed.

    • Koszt wizyty prywatnej – 100 zł
    • Pacjenci grupy Luxmed – bezpłatnie

 

  • USG stawów biodrowych dzieci – 100 zł

Ortopedia

%title %name

Czym jest ortopedia?

Ortopedia (właściwie: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu) to jedna z podstawowych specjalności lekarskich. Skupia się na diagnostyce i leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, zapaleń, zakażeń, nowotworów oraz uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń. – Źródło