Czerwiec 4, 2017

Ortopeda Traumatolog

Ortopeda Traumatolog – konsultacje


Specjalista Chirurgii Ręki

lek. med. Sebastian Kister

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Głównie zajmuję się:

Zespół cieśni nadgarstka

Gangliony

Zespół kanału Guyona (zespół kanału nerwu łokciowego)

Palce trzaskające

Przykurcz Dupuytrena

Choroba De Quarvaine’a

Łokieć tenisisty (entezopatia nadkłykcia bocznego kości ramiennej)

 


OFERTA – KLIKNIJ

Piotr Michniowski

Szanowni Państwo,

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (1998-2004), specjalistą w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Po ukończeniu studiów wyjechałem na Warmię, by w prężnym Oddziale Ortopedyczno-Urazowym w Biskupcu mieć niemal nieograniczony dostęp do sali operacyjnej oraz uczyć się całościowego podejścia do problemów pacjenta. W kręgu moich zainteresowań leżą głównie techniki artroskopowe; aktywnie współpracuję z Kliniką  i Katedrą Ortopedii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz z Kliniką Św. Łukasza w Bielsku-Białej, uczestnicząc w badaniach naukowych i nieustannie doskonaląc się w artroskopii barku i kolana. Przez ostatnie kilkanaście lat prowadziłem również Poradnię Preluksacyjną, regularnie wykonując badania USG bioderek dziecięcych oraz lecząc dysplazję biodra u niemowląt. W listopadzie 2018r uzyskałem tytuł doktora n. med. na podstawie rozprawy doktorskiej dotyczącej ultrasonografii dziecięcego stawu biodrowego.

Od września 2016 r. mieszkam w Gdyni,  starając się służyć moim pacjentom zdobytą wiedzą i doświadczeniem, wprowadzając nowoczesne metody leczenia stawu kolanowego i ramiennego oraz wykonując badania USG dziecięcego biodra.

Posiadam aktywnąlicencję i rejestrację w IMC w Irlandii i płynną znajomość języka angielskiego.

  • Koszt wizyty prywatnej – 130 zł

OFERTA – KLIKNIJ

 

 lek.med. Andrzej Madej – specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Oprócz wizyt komercyjnych konsultuje również pacjentów grupy Luxmed.

    • Koszt wizyty prywatnej – 120 zł
    • Pacjenci grupy Luxmed – bezpłatnie

 

  • USG stawów biodrowych dzieci – 120 zł
  • USG stawów osób dorosłych- 150 zł

Ortopedia

%title %name

Czym jest ortopedia?

Ortopedia (właściwie: Ortopedia i traumatologia narządu ruchu) to jedna z podstawowych specjalności lekarskich. Skupia się na diagnostyce i leczeniu operacyjnym i zachowawczym schorzeń, wad wrodzonych i nabytych, zapaleń, zakażeń, nowotworów oraz uszkodzeń i zmian pourazowych narządu ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń. – Źródło